Přejít na hlavní navigaci | Přejít na obsah stránky

ACUVUE®

ACUVUE®

Kontaktní čočky z řady ACUVUE® jsou jedny z vůbec nejoblíbenějších kontaktních čoček na českém trhu. Pokud se chcete svobodně pohybovat, ostře vidět a vypadat svěže, v řadě ACUVUE® najdete ty pravé kontaktní čočky a pohodlí pro vaše oči.


Jako svůj hlavní cíl firma Johnson&Johnson, výrobce kontaktních čoček značky ACUVUE®, uvádí zlepšení kvality života pacientů ve spolupráci s odborníky z oblasti péče o zrak. Nositelům kontaktních čoček nabízí spoustu kvalitních produktů a trh neustále obohacuje o novější a zdravější produkty.

Hydraclear

Z řady ACUVUE® nabízí velmi oblíbené čtrnáctidenní ACUVUE® OASYS® with HYDRACLEAR® Plus, první silikon-hydrogelové jednodenní kontaktní čočky 1•DAY ACUVUE® TruEye™ nebo barevné kontaktní čočky ACUVUE® 2 COLOURS™.

Řada kontaktních čoček ACUVUE® se zvlhčující technologií HYDRACLEAR®, vysokou propustností kyslíku a UV blokádou

Většina modelů kontaktních čoček z řady ACUVUE® obsahuje jedinečnou technologii HYDRACLEAR®, která dělá čočku hedvábně jemnou a stále pohodlnou i ve více náročném prostředí. Nadstandardně vysoká propustnost kyslíku zajišťuje jasné a světlé, zdravě vypadající oči. Vysoké UVA i UVB filtry jsou skvělým doplněním slunečních brýlí.

Řada ACUVUE® nabízí modely k veškeré možné korekci zraku, mimo sférických čoček nabízí i korekci astigmatismu i presbyopie. Režim nošení si můžete zvolit podle svého životního stylu – jednodenní kontaktní čočky nebo dvoutýdenní pro denní či prodloužené nošení. Veškeré modely můžete vidět v kompletním přehledu Acuvue®.


1•DAY ACUVUE® TruEye jednodenní kontaktní čočky

• zdraví, které uvidíte

Díky silikon-hydrogelovému materiálu se oku dostává dostatečná zásoba kyslíku, oči jsou zářivě bílé a čisté, vypadají přirozeně, nedochází ke vzniku červených žilek, které mohou být známkou nedostatku kyslíku.

• zdraví, které pocítíte

Speciální technologie HYDRACLEAR®1 uzamyká do materiálu čočky velké množství zvlhčující složky, která zůstává uvnitř až do konce dne a čočky jsou i na konci nošení pohodlné a hedvábně jemné.

• ochrana zdraví

1•DAY ACUVUE® TruEye mají téměř 100% filtr proti UV záření, spolu se slunečními brýlemi plně chrání oko před slunečním zářením.

• každodenní zdraví

Denní nošení čoček je tím nejzdravějším – režim nošení každý den nový pár zabrání vzniku usazenin a bakterií. Navíc nepotřebujete žádné roztoky, čočky jen ráno nasadíte a večer vyjmete!


ACUVUE® OASYS®
with HYDRACLEAR®Plus
1•DAY ACUVUE® MOIST® ACUVUE® OASYS®
for ASTIGMATISM
ACUVUE® ADVANCE® PLUS with HYDREACLEAR®
Jedinečné 14 denní ACUVUE® OASYS®
with HYDRACLEAR®Plus
s hedvábně jemným materiálem pro pohodlné nošení po celý den, například i při práci na PC, a dostatečnou propustností kyslíku i pro týdenní kontinuální nošení!
Pro bezstarostné a nejzdravější nošení 1•DAY ACUVUE® MOIST® ! Díky technologii Lacreon je čočka stále lubrikována a pohodlná celý den. Nasadíte čistý, svěží pár a na konci dne jej jen vyhodíte. Kvalitní korekce pro pacienty s astigmatismem. Unikátní stabilizační design, výborné zvlhčení technologií HYDRACLEAR® pro dlouhé hodiny pohodlného nošení nabízí ACUVUE® OASYS®
for ASTIGMATISM
!
Inovované čočky ACUVUE® ADVANCE® PLUS with HYDREACLEAR® nabízí vyšší odolnost proti usazeninám a ultra jemný povrch čoček pro jemné a pohodlné nošení, vylepšenou kvalitu vidění a dostatečnou propustnost kyslíku pro zdraví očí.
Kde vyzkoušet » Kde vyzkoušet » Kde vyzkoušet » Kde vyzkoušet »
Více o
ACUVUE® OASYS®with HYDRACLEAR®Plus
Více o 1•DAY ACUVUE® MOIST® Více o ACUVUE® OASYS® for ASTIGMATISM Více o ACUVUE® ADVANCE® PLUS with HYDREACLEAR®

Užitečné odkazy

České oficiální stránky značky Acuvue®
České oficiální stránky firmy Johnson&Johnson, divize Vision Care
Zahraniční stránky barevných kontaktních čoček Acuvue® 2 Colours


PřihlášeníHlavní partner

Reklama

18. 10. 2018 - Redakce

PowerBanka jako dárek při nákupu 2 boxů Biotrue ONEday - s těmi vám nikdy nedojde šťáva.

20. 6. 2018 - Redakce

Ve vybraných optikách: K nákupu 2 balení Acuvue Oasys roztok Complete zdarma.

18. 6. 2018 - Redakce

Letní akce k DAILIES AquaComfort Plus: 5 dní nošení zdarma a dárek k prvnímu nákupu. Mapa zapojených optik v odkazu.

Zobrazit více novinek »

Zpravodaj Čočky.cz

Chcete dostávat pravidelně informace přímo do vaší emailové schánky? Přihlašte se k odběru zpravodaje cocky.cz.

Anketa

Jak často nosíte kontaktní čočky?

1-2x za týden 14 x
3-5x za týden 11 x
každý den 38 x

Celkem odpovědí: 63