Přejít na hlavní navigaci | Přejít na obsah stránky

CooperVision

CooperVision

Společnost CooperVision se vždy snaží přinášet kontaktní čočky z těch nejlepších materiálů vyrobených špičkovými technologiemi pro vysoké pohodlí nositele, ale také pro zdraví jeho očí.

Nositelům kontaktních čoček firma CooperVision nabízí široké spektrum měkkých kontaktních čoček s možnou korekcí všech v dnešní době obvyklých očních vad, vždy v té nejvyšší kvalitě.

K velice oblíbeným modelům, jako jsou kontaktní čočky Proclear® nebo Frequency®,, se v dnešní době přidávají nejnovější a svým materiálem pokrokové Biofinity™ či Avaira®. Více informací o produktech firmy můžete najít v kompletním přehledu kontaktních čoček CooperVision.

Biofinity™

Dokonale vyvážené

V materiálu čočky se vyváženě propojuje dostatečný obsah vody (48% složení čočky) spolu s nadstandardní propustností pro kyslík vhodnou pro přespání s čočkou. Povrch čočky není nijak povrchově upravovaný a tím je dosaženo maximální jemnosti při kontaktu s okem nebo víčky.

Přirozeně vlhké

Kontaktní čočky Biofinity™ jsou přirozeně smáčivé, vlhké a pohodlné po celou dobu nošení - na čočce se usazuje méně nečistot, které jsou často původcem nepohodlí nebo dráždění oka.

Jemné k oku

Další vlastnosti jako speciálně zaoblené okraje, vysoká pružnost materiálu a vícekřivková zadní plocha čočky jen doplňují nadstandardní péči o oko nositele Biofinity™ – čočka na oko jemně nasedá a co nejméně zasahuje do jeho přirozeného stavu. Spolu s vysokou propustností pro kyslík je tak vzhled očí zdravější a bělejší.

Biofinity™ Toric

Jedinečná kombinace

Kontinuální kontaktní čočky pro astigmatismus si zachovávají všechny zmíněné skvělé vlastnosti Biofinity™ a navíc mají patentovaný torický design pro nositele kontaktních čoček s astigmatismem.

Vlastnosti Biofinity™

Materiál Biofinity™ Toric je přirozeně vlhký, čočka je volně obtékána vrstvičkou slzného filmu, povrch čočky je tak hladší, odolnější proti usazeninám a komfortní po celou dobu nošení. Propustnost kyslíku je nadstandardní – důležitá pro zdravý vzhled očí a schválena pro možnost přespání s čočkami.

Torický design

Speciální torický design - ztenčené symetrické zóny a stabilizační oblast, zvyšují rychlost pohodlného usazení čočky na oku a zároveň i stabilitu čočky např. při mrknutí. Design ale nijak neovlivňuje dioptrickou hodnotu čočky nebo hladkost povrchu. Kontaktní čočky Biofinity™ Toric tak zajišťují ostré, neměnné vidění a komfortní nošení astigmatikům.
Kde vyzkoušet » Kde vyzkoušet »
Více o Biofinity™ Více o Biofinity™ Toric

Avaira®
Proclear® 1 Day Frequency® XC Proclear®
Přirozeně vlhký materiál s minimálním sklonem k osychání pro celodenní komfort nošení zároveň propouští vysoké procento kyslíku k oku pro jeho svěží a bílý vzhled. Asférický design Avaira® vylepšuje vidění, zaoblené okraje a UV filtr chrání rohovku. Nejsnazší a nejčistší nošení kontaktních čoček s jednodenními Proclear® 1 Day. Součástí jejich materiálu je látka vlastní buňkám oka, která na sebe váže vodu, jež obklopuje celý povrch čočky. Povrch je tak odolný proti usazeninám a osychání. Frequency® XC jsou vyrobené z biokompatibilního materiálu, přirozeně na sebe vážícího vodu, což dělá čočku velice šetrnou k oku a dobře snášenlivou. Propustnost pro kyslík je na hydrogelovou čočku vysoká, asférický design vylepšuje kvalitu vidění. Používání Proclear® je velice příjemné díky stálé vodní vrstvičce na povrchu čočky, tenký matriál čočky pak jen přispívá k celodennímu pohodlnému nošení. Proclear® jsou vhodné pro citlivější nositele i do sušších prostředí.
Kde vyzkoušet » Kde vyzkoušet » Kde vyzkoušet » Kde vyzkoušet »
Více o Avaira® Více o
Proclear® 1 Day
Více o Frequency® XC Více o Proclear®

Péče o kontaktní čočky

Od firmy CooperVision je k péči o kontaktní čočky doporučen roztok Options Multi™, který je účinný svou vysokou desinfekční schopností při čištění a zároveň šetrný k očím. Obsahuje 2 složky, které udržují čočky vlhké a odolnější před usazeninami.

Užitečné odkazy

České oficiální stránky Biofinity
České oficiální stránky Biofinity Toric
České oficiální stránky Avaira®
České oficiální stránky Proclear 1 Day®
České oficiální stránky produktů firmy CooperVision
Zahraniční oficiální stránky firmy CooperVision
Přehled produktů firmy CooperVision


PřihlášeníHlavní partner

Reklama

18. 10. 2018 - Redakce

PowerBanka jako dárek při nákupu 2 boxů Biotrue ONEday - s těmi vám nikdy nedojde šťáva.

20. 6. 2018 - Redakce

Ve vybraných optikách: K nákupu 2 balení Acuvue Oasys roztok Complete zdarma.

18. 6. 2018 - Redakce

Letní akce k DAILIES AquaComfort Plus: 5 dní nošení zdarma a dárek k prvnímu nákupu. Mapa zapojených optik v odkazu.

Zobrazit více novinek »

Zpravodaj Čočky.cz

Chcete dostávat pravidelně informace přímo do vaší emailové schánky? Přihlašte se k odběru zpravodaje cocky.cz.

Anketa

Jak často nosíte kontaktní čočky?

1-2x za týden 16 x
3-5x za týden 12 x
každý den 38 x

Celkem odpovědí: 66