Přejít na hlavní navigaci | Přejít na obsah stránky

Bausch&Lomb

Kontaktní čočky firmy Bausch&Lomb nabízí kompletní spektrum možností nošení kontaktních čoček pro všechny oční vady, které zahrnuje velmi dobře známé a mnoha spokojenými uživateli prověřené a oblíbené značky PureVision® a SofLens™.

Kontaktní čočky firmy Bausch&Lomb patří mezi produkty se vždy standardní kvalitou. Nabízí ověřený standard s jednodenními SofLens™ Daily Disposable, kontinuálními měsíčními PureVision® 2 HD a PureVision® a ekonomickými měsíčními SofLens™ 59.

Řada kontaktních čoček PureVision® a SofLens

Kontaktní čočky PureVision® jsou vyrobeny ze silikon-hydrogelového materiálu technologií AerGel, díky které je očím poskytnuta vysoká propustnost pro kyslík až 130 Dk/t bezpečná pro kontinuální nošení a pro dostatečné dýchání oka. Asférický design PureVision® je navržen tak, aby vidění bylo stále ostré i v podmínkách slabší viditelnosti a redukuje například i noční oslnění ze světel.


Kontaktní čočky značky SofLens™ jsou hydrogelové modely se standardními kvalitami jako např. snadnou aplikací čoček, vysokým obsahem vody pro hydrataci, dobrou optickou kvalitou nebo okraji pro jemnější kontakt s okem.

PureVison® 2 HD PureVision®
SofLens™ Daily Disposable SofLens™ 59
Moderní kontaktní čočky PureVision® 2 HD s vysokou optickou kvalitou a propustností kyslíku pro kontinuální pohodlné nošení. Jemnější materiál a vyšší smáčivost pro vyšší komfort odlišují novinku z řady PureVision. Díky přirozenému přísunu kyslíku přes unikátní materiál lze v PureVision® bez rizika přespávat a zůstávají dlouho pohodlné. Asférická plocha zajistí ostré vidění i v horších světelných podmínkách. Celodenní ostré vidění i za tmy a dlouhotrvající pohodlí díky inovativní zvlhčující technologii ComfortMoist a velmi tenkému designu – to jsou nové SofLens™ Daily Disposable, jednodenní kontaktní čočky pro nejzdravější nošení. Ekonomické měsíční Soflens™ 59 jsou vyrobeny z proteinům odolného materiálu s vysokým obsahem vody pro pohodlné nošení, ke kterému přispívá i design okraje, který zjemňuje styk čočky s okem.
Kde vyzkoušet » Kde vyzkoušet » Kde vyzkoušet » Kde vyzkoušet »
Více o PureVision® 2 HD Více o
PureVision®
Více o SofLens™ Daily Disposable Více o SofLens™ 59

Přehled všech kontaktních čoček můžete najít v Katalogu kontaktních čoček Bausch&Lomb.

Péče o kontaktní čočky

Biotrue Novinkou je Biotrue™, roztok na kontaktní čočky, jehož složení je inspirováno fungováním lidského oka. Kontaktní čočky zvlhčuje látkou, která lubrikuje lidské oko - kyselinou hyaluronovou, vyrovnává pH kontaktních čoček tak, aby se blížilo pH lidského oka a udržuje proteiny ze slzného filmu aktivní, aby bylo oko méně náchylné bakteriím.

ReNuPro čištění, desinfekci a péči o kontaktní čočky firma Bausch&Lomb doporučuje nositeli dlouhodobě oblíbený roztok ReNu® MultiPlus, který díky svému složení dokáže každodenně odstranit proteinové usazeniny a zabránit jejich opětovnému usazování, vyrovnává narušené pH čočky a zároveň kvalitně desinfikuje.

Ke zvlhčení očí i při nošení kontaktních čoček výrobce doporučuje kapky ReNu® MultiPlus Drops.

Barevné kontaktní čočky

Pro změnu barvy i tmavších očí Bausch&Lomb v řadě kontaktních čoček SofLens® nabízí krycí barevné varianty SofLens® Natural Colors pro příležitostné nošení, a to ve dvou možných zakřiveních.

Užitečné odkazy

Oficiální české stránky
Oficiální stránky Biotrue
Oficiální zahraniční stránky


PřihlášeníHlavní partner

Reklama

18. 10. 2018 - Redakce

PowerBanka jako dárek při nákupu 2 boxů Biotrue ONEday - s těmi vám nikdy nedojde šťáva.

20. 6. 2018 - Redakce

Ve vybraných optikách: K nákupu 2 balení Acuvue Oasys roztok Complete zdarma.

18. 6. 2018 - Redakce

Letní akce k DAILIES AquaComfort Plus: 5 dní nošení zdarma a dárek k prvnímu nákupu. Mapa zapojených optik v odkazu.

Zobrazit více novinek »

Zpravodaj Čočky.cz

Chcete dostávat pravidelně informace přímo do vaší emailové schánky? Přihlašte se k odběru zpravodaje cocky.cz.

Anketa

Jaké čočky preferujete?

Jednodenní kontaktní čočky 319 x
Dvoutýdenní kontaktní čočky 185 x
Měsíční kontaktní čočky 1160 x

Celkem odpovědí: 1664